تلفن تماس
۰۲۱-٨٨٤٢٣٠٢٥
دارالترجمه واژه ، ترجمه به تمامی زبان های دنیا

دارالترجمه رسمی واژه

دارالترجمه رسمی آلمانی

مترجمان حرفه ای آلمانی

اگر شما به دنبال ترجمه آلمانی سریع و با کیفیت هستید، دفتر ترجمه رسمی واژه بهترین گزینه می باشد. ما دارای مترجمان بومی آلمانی زبان و همچنین تعداد زیادی از مترجمانی هستیم که می توانند ترجمه ی تخصصی و صنعتی گسترده ای را پوشش دهند.

ترجمه آلمانی برای هر نهاد تجاری که در میان سایر شرکت ها دارای یک حضور بین المللی است، از اهمیت بسیاری برخوردار است. آلمان برای چندین 500 شرکت ثروتمند یک قطب اصلی تلقی می شود و همچنین به دلیل حمایت از شرکت های کوچک و متوسط دارای شهرت خاصی می باشد.

 

خدمات ترجمه رسمی اسناد به آلمانی

ما از بین سایر همکاران می توانیم خدمات ترجمه حقوقی، فنی، بازاریابی، وب سایت،  پزشکی، گواهی و ترجمه شخصی و رسمی را علاوه بر ترجمه های مربوط به بخش های دولتی انجام دهیم. 

دارالترجمه رسمي واژه مركز تخصصي ترجمه آلماني مفتخر است تا با بكارگيري مترجمان حرفه اي
و مورد تائيد قوه قضاييه، اسناد رسمي و متون غير رسمي شما عزيزان را به آلماني و از آلماني به فارسي ترجمه نمايد. همچنين اخذ تائيدات دادگستري و خارجه جزء خدمات اين دارالترجمه به شما عزيزان است.
در صورت نياز اخذ تائيديه كليه سفارت ها نيز در اين دارالترجمه انجام مي شود.
 
خدمات ترجمه رسمي و غير رسمي به زبان هاي ديگري كه در اين دارالترجمه ارائه مي شود:
دارالترجمه انگليسي، دارالترجمه اسپانيايي، دارالترجمه عربي، دارالترجمه فرانسه، دارالترجمه پرتغالي، دارالترجمه آلماني، داارلترجمه ايتاليايي، دارالترجمه تركي استانبولي، دارالترجمه تركي آذري، داالترجمه سوئدي، دارالترجمه كره اي، دارالترجمه چيني، دارالترجمه ارمني، دارالترجمه روسي، دارالترجمه ژاپني، دارالترجمه بلغاري، ، دارالترجمه اردو، دارالترجمه كردي، دارالترجمه بلوچي
 
دسترسی سریع
پیوند ها
اطلاعات تماس
تلفن: ۸۸۴۲۳۰۲۵     ۸۸۴۴۱۸۴۸
فاکس: ۸۸۴۴۱۸۴۸
ایمیل: vazheht@yahoo.com
        vazheht@gmail.com
آدرس: خیابان مطهری- بعداز ترکمنستان- روبروی پارک شهید آوینی- ساختمان سجاد (پلاک ۱۵)- طبقه دوم- واحد ۴.
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد سمانه سمناني جعفرآبادي محفوظ می باشد .
طراحی سایت و پشتیبانی وب سایت : ایران طراح
*