تلفن تماس
۰۲۱-٨٨٤٢٣٠٢٥
دارالترجمه واژه ، ترجمه به تمامی زبان های دنیا

دارالترجمه رسمی واژه

قبول ترجمه از خارج از ایران

قبول ترجمه از خارج از ایران:

ترجمه رسمی اسناد: (اگر سند به زبان فارسی باشد و صادرکننده سند یک ارگان داخلی در ایران باشد)در این خصوص، متقاضیان در خارج از ایران از طریق تلفن یا ایمیل با ما تماس می گیرند تا ما اطلاعات کاملی  را به ایشان ارائه کنیم مسئله این است کهبرای تائید اصل سند مورد نیاز است و برای تائیدبعضی اسناد نیاز به ارائه سند دیگری به وزارت دادگستری و خارجه است و شما با داشتن ا طلاعات کافی همه اسناد لازمه را برای ما ارسال می کنید.بعد از تماس تلفنی یا اینترنتی مدارک را به آدرس ما پست می کنید. دارالترجمه پس از دریافت مدارک، قبض صادر کرده و تصویر آن را به ایمیل شما ارسال می کند.دارالترجمه اسناد را ترجمه و برای تایید به وزارت دادگستری و خارجه ارسال می کند بعد از اتمام کار اسناد مربوطه به همراه ترجمه ی آن هااز طریق پست به آدرس شما ارسال می گردد. به خاطر داشته باشید که همیشه همراه اسناد خود یک کپی از پاسپورت خود را ارسال کنید که اسامی در اسناد مطابق با پاسپورت باشد .

در حین ارسال مدارک مبلغی بعنوان بیعانه به حساب دارالترجمه واریز می شود و بعد از اتمام کار به روش واریز به حساب بانکی تسویه حساب می شود.

(اگر سند متعلق به دولت ایران باشد ولی صادر کننده آن سفارت ایران در خارج از کشور باشد) کلیه موارد بالا اجرا خواهد شد به اضافه اینکه قبل از هرکاری سند مربوطه بایستی توسط وزارت امور خارجه تایید شود.

مدارک غیررسمی:

اسناد را از طریق ایمیل ارسال می کنید بعد از دریافت، دارالترجمه  قبض صادر و تصویر آن را به آدرس ایمیل شما ارسال می کند بعد از اتمام، ترجمه  از طریق ایمیل ارسال می گردد و تسویه حساب هم مثل مورد بالا خواهد بود 

دسترسی سریع
پیوند ها
اطلاعات تماس
تلفن: ۸۸۴۲۳۰۲۵     ۸۸۴۴۱۸۴۸
فاکس: ۸۸۴۴۱۸۴۸
ایمیل: vazheht@yahoo.com
        vazheht@gmail.com
آدرس: خیابان مطهری- بعداز ترکمنستان- روبروی پارک شهید آوینی- ساختمان سجاد (پلاک ۱۵)- طبقه دوم- واحد ۴.
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد سمانه سمناني جعفرآبادي محفوظ می باشد .
طراحی سایت و پشتیبانی وب سایت : ایران طراح
*